Chata Czepiela

Komfortowy dom nad jeziorem!

Atrakcje / Rekreacja

Dla każdego coś miłego! Zapraszamy do zapoznania się z atrakcjami czekającymi na Państwa tu, na miejscu. Chata Czepiela jest idealnym miejscem dla osób, które w spokoju i ciszy uwielbiają celebrować urlop, jak i dla tych, które zawsze aktywnie spędzają wolny czas. W okolicy panują znakomite warunki dla miłośników kajakarstwa, turystyki pieszej oraz rowerowej.

Plaża

Prywatna plaża z pomostem znajdująca się nad jeziorem Dłużec to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie spokój i ciszę. To cudowne miejsce, z dala od ludzi, z którego podziwiać można zachody słońca i wsłuchiwać się w delikatny szum fal jeziora. Wieczorami natomiast można beztrosko wylegiwać się na zielonej trawie i wpatrywać w migoczące na niebie gwiazdy.

Jazda konna

Wszystkich miłośników jazdy konnej zapraszamy do pobliskiej stadniny koni na niezwykłą przygodę w siodle. Urocza okolica pełna łąk i pastwisk tworzy idealne warunki do jazdy konnej. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Jazda na rowerze

Wielbicieli dwóch kółek zapraszamy na ekscytującą podróż pięknymi szlakami rowerowymi prowadzącymi wzdłuż jeziora Dłużec oraz sąsiedniego jeziora Białego. Polne ścieżki, zielone łąki, wspaniałe jeziora i lasy zapewnią Państwu wiele ciekawych wypraw rowerowych.

Piesze wycieczki

Jeśli lubicie Państwo spacerować i delektować się pięknymi krajobrazami, to zapewniamy, że nie będziecie zawiedzeni. Czekają na Was zielone pastwiska, łąki, leśne ścieżki i zagajniki, jednym słowem niezwykle malownicze widoki.

Kajakarstwo

Aktywny wypoczynek nad jeziorem? Jak najbardziej! Jezioro Dłużec znajduje się na najpiękniejszym szlaku kajakowym w Polsce – szlaku kajakowym rzeki Krutyni.

Wędkowanie

Szum fal i długie relaksacyjne przesiadywanie z wędką nad jeziorem. Oto wymarzony wypoczynek wszystkich wielbicieli wędkowania. Nic prostszego. Wystarczy spakować sprzęt wędkarski i usiąść wygodnie nad brzegiem jeziora Dłużec. W jego głębinach ukrywają się szczupaki, leszcze i sandacze. Prawdziwy raj dla wędkarzy! Nie posiadacie Państwo zezwolenia na wędkowanie? Żaden problem, zdobędziecie go u nas!

Grzybobranie

Zapraszamy wszystkich wielbicieli zbierania grzybów do zaczarowanych jesienią mazurskich lasów. Jesienne grzybobranie to idealna okazja do miłego spędzenia czasu w gronie najbliższych, z dala od zgiełku i hałasu dużych miast.